Платежный шлюз WesternBid для Shopify

Platební brána WesternBid pro Shopify

Abyste mohli začít, potřebujete:

 1. Načtěte WesternBid a získejte Účet obchodníka a Tajný klíč (na webu se musíte zaregistrovat< span> westernbid.com a požádejte o< span > shop@westernbid.info s vaším uživatelským jménem ve Western Bid a adresu vašeho e-shopu).
 2. Instalovat do e-shopu Shopifyaplikaci pro připojení k platební bráně
 3. Nainstalujte si Shopifyplatební bránu WesternBidPlatební bránu
 4. Proveďte zkušební platbu

Popis připojení:

 1. Podle vašeho požadavku zkontrolujeme, zda e-shop splňuje požadavky WesternBid. Po absolvování ověření obdržíte obchodní účet a tajný klíč.
 2. Chcete-li nastavit aplikaci WesternBid Payment Gateway, musíte vyplnit platební pole Shopify (musíte přijít s heslem pro šifrování přenášených dat) a také údaje přijaté z účtu obchodníka WesternBid a tajný klíč.< img width="600px" height="353px" src=" https://cdn.shopify.com/s/files/1/0464/0096/2718/files/westernbid-payment-gateway-app_600x600.png?v= 1621835777" alt="Nastavení platební brány WesternBid pro Shopify">
 3. Nainstalujte platební bránu WesternBid z aplikace (viz krok 2 v části Instalace brány). Přejděte do administrátorské sekce svého e-shopu Shopify, přejděte do sekce Nastavení — Poskytovatelé plateb, v sekci Alternativní platby vyberte nainstalovanou bránu Platby PayPal. Brána bude dostupná pouze v případě, že je v nastavení e-shopu Shopify (Nastavení - Obecné) nastavena země Bělorusko nebo Ukrajina. V nastavení připojení zadejte adresu svého e-shopu (bez .myshopify.com) a heslo, které jste vytvořili v instalačním kroku 2 platby Shopify.
 4. Přidejte telefon v oblasti pro správu Shopify
  Správce -> Nastavení -> pokladna -> Možnosti formuláře -> Telefonní číslo doručovací adresy – povinné
 5. Proveďte zkušební platbu přes PayPal pomocí testovacího účtu PayPal (e-mail: sb-vpluq480948@personal.example.com, heslo: o0g1*V&S)
 6. Získejte testovací (skutečné) údaje o transakcích. Přejděte do administrátorské sekce svého e-shopu Shopify, přejděte do
  části Objednávky, otevřete požadovanou objednávku a v nabídce Další akce vyberte Údaje o transakcích.
  Přijatá data odešlete na adresu shop@westernbid.info na vyzkoušení a poté skutečný nákup.

Níže je podrobný video návod k připojení platební brány WesternBid (PayPal) k Shopify.