Размещение товара из магазина Shopify на портале Яндекс:Маркет

Umístění zboží z e-shopu Shopify na portál Yandex: Market

Postup:

  1. zaregistrovat e-shop v Yandex: Market a projít ověřením od Yandex.
    Při registraci je důležité zadat přesné informace o společnosti: název, TIN, OGRN atd. Kontrolu provádí robot Yandex a jakákoliv nesrovnalost povede k odmítnutí registrace e-shopu. Existuje 6 pokusů o ověření a poté registrace v Yandex: Market bude odmítnuta.
  2. Produkt z e-shopu Shopify lze umístit na portál Yandex: Market v ručním a automatickém režimu. Před umístěním zboží je potřeba rozdělit zboží podle kategorie .
    1. Manuální režim je vhodný pro jednoduchý sortiment se vzácnými aktualizacemi. Je třeba připravit textový soubor nebo soubor Excel s produkty. Po stažení ceníku vyčkejte na zavolání pracovníka Yandexu, který zkontroluje soulad informací v ceníku s tím, co informujete. V případě nesrovnalostí bude registrace ceníku zamítnuta.
    2. Existuje aplikace pro automatické nahrání ceníku e-shopu Shopify na Yandex: Market. Lze jej nakonfigurovat tak, aby denně aktualizoval podrobnosti o produktu. Cena aplikace od 18 000 rublů za instalaci a 4 800 rublů za rok (až 25 komoditních položek, pokud je více než 500 položek, pak cena od 700 rublů za měsíc).