Повне керівництво по прямих доставках (дропшіп) з AliExpress

Mimo službu přímým doručením (dropship) z AliExpress

Dropship je inovativní způsob podnikání v oblasti elektronického obchodování bez starostí o zásoby nebo dodávky. Cena je triviální a jednoduchá – je potřeba odstranit seznam zboží, které zabalíte do prodeje na vašem webu a poslat email svému dodavateli, který vám jednou pošle kamaráda z kůže, pokud budete odstraněni.

Zahájení podnikání v oblasti drop-shipping є samozřejmým způsobem se zapojte do předmětu elektronického obchodování. U některých skalnatých věcí je nutné ve vtipech dohlížejícího poštmistra sáhnout hluboko do bezmocných internetových základen, ale na hodinu chtěl oslovit důležité zaměstnance, ale všechny ty lepší. Pokud však napravo musíte přiznat Oberlo a Aliexpress - zde je vše mnohem jednodušší. Urážení, šéfové si dělají vlastní laskavosti pro dropshipping.

AliExpress vám umožňuje snadno zásobit přítele k prodeji ve vašem obchodě, aniž byste se museli starat o zásoby nebo doručení. Můžete zaplatit příteli za velkoobchodní ceny, za které bude přítel bez preferencí zaslán vašim zákazníkům.

Domovská stránka AliExpress

Proč by byl AliExpress užitečný pro dropshipping

AliExpress je obrovský trh se širokým výběrem zboží, které můžete prodávat ve svém obchodě. Na AliExpressu je spousta prodejců є od zahraničních vyrobníků, jejich ceny jsou ještě konkurenceschopnější.

Pokud se chce AliExpress postavit jako internetový obchod, myslí na mnoho prodejců, ale hlavním počtem zákazníků jsou prodejci a další jsou zahrnuti do přímých dodávek.

Dropshipping z AliExpress to usnadňuje.

Primární parosti, pokud nezaplatíte, můžete svého kamaráda otestovat bez jakéhokoli finančního příspěvku. Vikoristovuchi AliExpress nebo Oberlo, můžete se podívat na své přímé dodávky již letos, absolutně žádné poštovné.

Prodejci Bagato na AliExpress mohou vidět fotografie zboží, které si můžete prohlédnout na svých webových stránkách, a také zprávy o inventuře zboží, které vám pomohou popsat zboží z vašeho obchodu.

Podívejme se na funkčnost podrobněji, jako že vše funguje, jako je shukati zboží a prodejce, a jak se postavit k úspěchu. Nedělejte si s tím starosti – je snadné dokončit vše k nejlepšímu. Dropshipping z AliExpress victors je užitečný způsob, jak zobrazit robota na internetu, pokud máte dobrou kvalitu.

Proč by to lidé kupovali před vaším obchodem, protože si mohou koupit jednoho nebo druhého známého AliExpress?

S poklesem od společnosti AliExpress nebude vaší konkurenční výhodou cena, ale jedinečný patentovaný soudruh. Vaše konkurenční perevaga – přímá dodávka zboží zákazníkovi dříve než konkurence.

Tse razdrіbny arbіtrage.

Hlavou konkurence je pro vás v první řadě správný marketing a neustálé tlachání zákazníků. Můžete se rozhodnout přidat řadu zákazníků s novými nabídkami, zbožím, značkami, obsahem nabídky a poskytovat vynikající služby.

Nastavení obchodu

Pokud nyní rozumíte podstatě robotického dropshippingu z AliExpressu a otevřeli jste svůj obchod, před registrací první objednávky, pořiďte si jeho kopii.

Vibir vašeho jídla a zboží

První část vašeho obchodu se provinila kontrolou našeho výběru. Pokud nevíte proč, nebudete překvapeni úrovní kategorií produktů na samotném AliExpressu;

Kategorie AliExpress

Pokud vibrujete v oblasti zboží, které je v akci, je čas přejít přímo ke zboží samotnému. Zkuste vibrovat počet položek, které chcete ve svém obchodě prodat. V široké škále kerіvnitstvі vibіr ozvučení na teniskách.

Když jste se podrobněji seznámili s obchodem AliExpress, uvidíte, že je tam prostě úžasná atmosféra produktů pro jakoukoli chuť, ta vibrace může být ohromující. Můžete také vést k bolestem hlavy, pokud si nevyberete produkt od svého nadřízeného.

Základní seznam kritérií pro výběr zboží. Obecně platí, že neexistuje žádný vědecký obruntuvannya, ale tsei seznam žalovatelné další pomoci vibrovat vysoce kvalitní prodejce. Osa projevů, která je nutná pro výběr produktu na AliExpress pro dropshippinga:

Některé značky, padělky a podrobok: buďte jedinečné, ať už je to brandy, neplýtváte žádnými padělky nebo podrobokmi při dalším prodeji. Vtip neoznačení soudruzi. Pokud jde o produkt, ať už jde o logo, lze jej vidět z pohledu, lze jej považovat za originální. Nejedná se o risikuvati při výběru zboží, které není od nelicencovaného prodejce, proto z rozumu nevíte, že je produkt pravý. Je možné uzavřít váš vibe, obalit plochu zboží, na značce nezáleží, například elektronické doplňky nebo oblečení.

Nedoručovací ePacket: pokud je to možné, prodávejte pouze tyto soudruhy, protože je lze doručit pomocí nedoručovacích ePaketů. Některé z většiny zboží na AliExpress pochází z Číny nebo Hong Kongu, doručení ePacket je nejen nejúspornější, ale pouze jedno z nejlepších, pokud je napravo spousta drobného zboží.

 AliExpress Shipping

Náhrada Ponad 300: produkt, který má velký počet náhrad, můžete odeslat řadu projevů. Za prvé, tse mluvit o explicitnosti nápoje na zboží. Jiným způsobem, vůdce є dokončit vrchol, třísky mohou být puštěny, takže činy cich se budou opakovat. Pokud šeptáte o novém produktu, vyzkoušejte jej, abyste získali další náhradu.

 řazení AliExpress

Hodnocení je více než 4,5 hvězdičky: Je také důležité, soudruhu, plánujete prodat, Mali má vysoké hodnocení (4,5 hvězdičky) a prodejce - pozitivní zprávy. Abyste věděli všechny informace o prodejci zboží, můžete si vybrat rozšíření pro Chrome pod názvem AliExpress Seller Check.

Hodnocení prodejce na AliExpress

Rozšíření obrazovky je podrobný pohled na hodnocení, přebytky našich zákazníků a poslední, to je přehnané, nejen systém hodnocení AliExpress.

Nízká cena s vysokou mírou záruky za garanci doručení: skladem zboží, které chcete přeprodat, přeregistrujte se při nákupu zboží v cenové rozpětí $ 1 až $ 20 rob kvůli mensh risikovanoyu, pokud dojde k plýtvání zbožím během prodeje. Váš přítel může požádat o odhad ceny od 20 USD do 50 USD nebo více. Například pár bot najdete na AliExpress za zhruba 20 dolarů a prodat je za 50 dolarů. Cena poskytne 60% zisk.

Existuje velké množství barev neoznačených obrázků produktu: při prohlížení fotografií buďte známí a uctiví, aby obrázek z původního virobniku vypadal jako být originální. Máme hodinu šance, takže fotografie by mohla být ukradena prodejcem іnshiy razdrіbnogo, aby dokončil velkou. Když navštívíte rychlý vtipný obrázek prostřednictvím Googlu, můžete vám pomoci ukázat produkt jako skutečný a značka není jen od prodejce, ale spíše virobnik.

Fotografie produktu AliExpress

Komunitní prodejce: nebojte se zeptat prodavačů na jídlo před svým týmem, protože můžete získat nového náhradníka. Dobrý spolehlivý prodejce rychle zareaguje na všechny vaše napájecí zdroje. Pokud na to prodejce nemyslí, je to v pořádku, je třeba ho respektovat a přejít k výběru toho nejlepšího.

Doručení zboží do vašeho obchodu

Yak tilki Zakládáme obchod, například z obchodů Shopify je to hodina na doručení zboží. Celý krokodýl je ještě důležitější, protože jeho vytvoření není tak snadné – zkopírujte si obrázky a popište zboží z AliExpress a propagujte je na svém webu.

Obchod bude úspěšný, je potřeba mít takovou pozici. Pro mnoho varto vrahovuvati existuje několik projevů, které jsou snadno srozumitelné.

Napište svůj popis zboží. Popisy zboží na AliExpress nepíší textaři, jinak musíte podrobnosti podrobně vysvětlit. Není tedy snadné se na ně točit. Přítomnost unikátního unikátního obsahu v představebních vyhlídkách úspěšně poslouží obchodu (Google ignoruje obsah, který lze dabovat) a navíc jej vyleští ze strany zboží.

Promluvte si se zákazníky o dodacích podmínkách. Doporučuje se vystavit zboží na straně zboží (nebo na prvním místě v obchodě), tzn. že zákazníci mohou vědět ne méně než 20 dnů). Oskilki bNa AliExpress se v Číně prodává mnoho dodavatelů, doba doručení může být delší, méně než 20 dní.

Vítězství doplňkových zásob pro výměnu. Pokud je na pravé straně delší dodací lhůta, méně lidí se ozve, zákazníci často zahltí elektronické doručování zboží zásoby jídla.... Vyzvedněte si doplňky pro obchod Shopify App Store, abyste mohli zkontrolovat stav nákupu produktu.

 stav objednávky AliExpress

Propagujte dopravu bez dopravy. Možná je doporučeno některému z konkurentů propagovat dopravu bez dopravy u vašich zákazníků a urychlit dopravu doprava zdarma / levná doprava, propagováno od prodejců na AliExpress. / p>

Ceníky. Prohlédněte si zdroj o propagaci národního zboží přibližně dvakrát. Jděte na 50procentní marži, abyste umožnili podnikání stát na místě a také se mohli soustředit na marketing.

Dejte do svého obchodu přítele, Vikoristovuchi Oberlo. Toho nahradím tím, že na stránku podám kamaráda z AliExpress, є Můžete si pospíšit na Oberla, aby rychle přidal zboží do obchodu.

Dropship Yak vikoristovuvati z AliExpress

Pokud je nyní obchod plný zboží, připraveného k prodeji a dodání, bude to fungovat, kdy přijdete jako první pro výměnu?

Dropshipping z AliExpress je podobný běžnému dropshippingu. Pokud je výměna v pořádku, přidejte zboží na AliExpress a zadejte adresu zákazníka. Prodejce na AliExpress má vše nejlepší.

Není možné vytvořit malou tabulku se seznamem veškerého zboží na webu, pokud je uvedena výše prodeje, částka nákupu na AliExpress a objednávka na výpisu AliExpress. S takovou hodností bude pokaždé, když bude schválen náhradník, o řád snazší poznat post-šéfa na AliExpress a také zjistit ceny.

 Analýza cen AliExpress

Kromě toho je možné vyzvednout Oberlo, což lze snadno provést pomocí kinematografie, včetně usnadnění vkladu na AliExpress a důvodu změny cen.

Rád bych informoval prodejce na AliExpress o těch, kteří jsou drop-shipper. V takové hodnosti hlava nezahrne, zda rakhunok-fakturu nebo reklamní kampaně v části zboží, která povede ke klientele.

Registrací náhrady můžete prodejci jednoduše dát šanci. Ve velmi krátké době: „Dělám dropshipping. Buďte pohlazení, nějaké reklamní kampaně a rakhunkiv-faktury!". Pro prodejce toho bude víc než dost.

 Potvrzení objednávky AliExpress

Pokud jste byli dříve v Číně, pokud vaše hlava byla v Číně - vyzkoušejte doručení ePacket, protože tato funkce je k dispozici ve volbě doručení. Bagato postachalnikiv nabídne možnost doručení naprosto bez problémů.

Výměnu zpracuje pouze prodejce Yak, přijde elektronický list o vrácení zboží.

Objednávka odeslaná AliExpress

 AliExpress spravovat objednávky

Přejděte na svůj web Shopify a odešlete náhradu. Je povinné zadat číslo pro pobočku.

 Přidat informace o sledování do Shopify pro zásilku AliExpress

A je to! Nyní je jen nutné zkontrolovat, zda klienti akceptují náhradu. Pokud existuje naděje, AliExpress vám zašle e-mailem potvrzení o správnosti výměny. Je nutné zkontrolovat podrobnosti o odebrání náhrady od klienta. Psát se dá cokoliv. Aby se předešlo nejasným nehodám při doručování zboží – veškeré jídlo a problémy lze bez a priori vyřešit přes AliExpress a vědět, jak je napravit.

Chcete produkt obrátit?

Bagato postachalnikov AliExtisk nepropaguje obrat produktu і předem. To znamená, že obrat zboží budete moci změnit jedním ze zdecimovaných způsobů. Problém s nákupem zboží v obchodě je v desetinných číslech - zboží není k dodání, protože kupující není spokojen se svým nákupem.

Za prvé, výměna, jako by kupující nedorazil, je vinna otočením hlavy AliExpressu. Pokud padnete rozhodnutí postavit se na hlavu, pak vidíte problém nebo se objevíte na AliExpressu s jídlem „Chci koupit“.

Zákazník Yakshcho prostě není spokojen se zbožím, navrhněte zákazníkovi předvedení pro darebáka a požádejte jeho zákazníka o zaslání fotografie daného produktu. Přesměrujte prosím prodejce na AliExpress a pokuste se najít příčinnou souvislost v nejhezčím termínu.

Rostoucí podnikání pomocí dropshippingu

Po úspěšném prvním prodeji je čas začít pracovat, protože můžete rozvíjet své podnikání a vydělávat více peněz.

U klasu varto se ví a ví, který dodavatel je špičkou zboží a který ne. Tento byznys je krásnější, než byl pro vzájemné vztahy s výše zmíněnými post-náčelníky; Není možné povolit odstranění štědřejších cen a zpracování přednostních záměn.

Většina dodavatelů v AliExpress bude moci používat Skype. Pokud je náhrada přijata trvale od jednoho a téhož prodejce, doporučuje se požádat účetního Skype o vytvoření více účtů. Kromě toho můžete jako prodejce zlepšit post-opakovanou výměnu a úspěšný prodej, abyste svému příteli zavolali na nové logo a také zahrnuli různé rakhunks a vložky do formulářů do dodacích balíčků.

Staňte se tričkem

Najděte si podíl na dropshippingu z AliExpress. Můžete protestovat proti zboží na prodej ve vašem obchodě. Neexistuje žádná záruka pro ty, kteří budou produkt prodávat? Dejte to do svého obchodu a protestujte proti prodeji! Nechoďte dovnitř? Stačí si to prohlédnout v obchodě a vyzkoušet. Pro robota klasu bude Oberlo první osobou, která vám pomůže.

Provozovny pro každodenní inventuru zboží, část vaší firmy lze použít na kožené zboží.