Интеграция платежного шлюза PayPal через WesternBid в Shopify

Integrace platební brány PayPal přes WesternBid v Shopify

Pro obchody na platformě Shopify byla vytvořena brána pro přijímání plateb přes PayPal. Ke službě PayPal se můžete připojit pomocí WesternBid .

Chcete-li začít, potřebujete:

 1. Kontaktujte WesternBid a získejte Účet obchodníka a Tajný klíč (je třeba se zaregistrovat na webu < span> westernbid.com a napište žádost pro shop@westernbid.info s vaše uživatelské jméno pro Western Bid a adresu vašeho obchodu).
 2. Instalovat do obchodu Shopify aplikaci pro připojení k platební bráně
 3. Instalace v obchodě Shopify Platební brána WesternBid Platební brána
 4. Proveďte zkušební platbu

Popis připojení:

 1. Na vaši žádost se zkontroluje, zda obchod splňuje požadavky WesternBid. Po absolvování ověření obdržíte obchodní účet a tajný klíč.
 2. Chcete-li nakonfigurovat aplikaci WesternBid Payment Gateway, musíte vyplnit platební pole Shopify (musíte přijít s heslem pro šifrování přenášených dat), stejně jako data přijatá z účtu obchodníka WesternBid a tajný klíč. < img width = "600px" height = "353px" src = " https://cdn.shopify.com/s/files/1/0464/0096/2718/files/westernbid-payment-gateway-app_600x600.png?v= 1621835777 "alt =" Nastavení platební brány WesternBid pro Shopify ">
 3. Nainstalujte platební bránu WesternBid z aplikace (viz část 2 Instalace brány). Přejděte do administrátorské oblasti obchodu Shopify v části Nastavení - Poskytovatelé plateb, v části Alternativní platby vyberte nainstalovanou bránu PayPal Payments . Brána bude dostupná pouze v případě, že je v nastavení obchodu Shopify (Nastavení - Obecné) nastavena země Bělorusko nebo Ukrajina. V nastavení připojení zadejte adresu vašeho obchodu (bez .myshopify.com) a heslo, které jste vymysleli z místa instalace plateb 2 Shopify.
 4. Přidejte telefon do oblasti administrátora ​​Shopify
  Správce - & gt; Nastavení - & gt; Pokladna - & gt; Možnosti formuláře - & gt; Telefonní číslo dodací adresy – povinné
 5. Proveďte zkušební platbu PayPal pomocí zkušebního účtu PayPal (e-mail: sb-vpluq480948@personal.example.com, heslo: o0g1 * V & amp; S)
 6. Získejte testovací (skutečné) údaje o transakcích . Přejděte do administrační části obchodu Shopify v sekci
  Objednávky, otevřete požadovanou objednávku a v nabídce Další akce vyberte položku - Transakční údaje.
  Přijatá data odešlete na < a href = "mailto: shop @ westernbid .info "> shop@westernbid.info
  pro testování a poté skutečný nákup.

Níže je podrobný video návod, jak připojit platební bránu WesternBid (PayPal) v Shopify.